O nas


Rafał Chojnacki - Biuro Rachunkowo-Usługowe

Biuro Rachunkowo-Usługowe Rafał Chojnacki powstało w styczniu 2013 roku i jego głównym celem jest świadczenie usług księgowo-podatkowych oraz kadrowo-płacowych. Zapewniam profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, inwestorów i nowych firm. Blisko współpracuje z naszymi klientami, dostarczając im niezbędnych usług księgowych i finansowych, aby przetrwali na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Moje doświadczenie i poświęcenie dostarczy wymaganego wsparcia w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Pomagam właścicielom firm w osiąganiu optymalnych wyników.

Istotne jest dla mnie odciążenie moich klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami w Urzędach Skarbowych, ZUS, tak aby mogli zając się wyłącznie prowadzeniem swojej działalności.
Biuro Rachunkowe Rafał Chojnacki gwarantuje całkowitą poufność wszelkich informacji. Posiadam dla Państwa czas służąc pomocą w każdej chwili.

Posiadam licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 

Atuty firmy:

  • Dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta,
  • Możliwość dojazdu do klienta po odbiór dokumentów,
  • Rzetelność,
  • Szybkie terminy realizacji usług,
  • Profesjonalizm.